Lore Dewit

marketing | social media | copywriting | digital marketeer | communicatie | SEA
RANST
70/u
10 jaar
0 dagen / week

Over mezelf

Met meer dan 10 jaar ervaring in de reclame- en marketingsector, zowel aan bureauzijde als aan klantzijde, groeide het idee om als freelancer aan de slag te gaan. Doorheen mijn carrière heb ik een brede expertise opgebouwd en inzicht gekregen in wat bedrijven écht nodig hebben om te groeien en zichtbaar te zijn in een steeds digitaler landschap.

Ik werkte voor diverse klanten en sterke merken zoals Danone, Renault, Coca-Cola, e5 mode, Trademart Brussels, Lukoil, etc. Voor deze organisaties was ik betrokken bij zowel accountmanagement als de volledige marketingaanpak van A tot Z. Hierdoor ben ik gewend om strategisch mee te denken, maar ook hands-on uitvoering te leveren.

Mijn ervaring omvat onder andere het beheren van social media kanalen, het ontwikkelen en onderhouden van websites, het opzetten en optimaliseren van Google- en Meta-campagnes, en het creëren van sterke content. Daarnaast heb ik ook ruime ervaring in visuele communicatie, zoals fotografie, en het ontwerpen van flyers, posters en ander marketingmateriaal.

Als freelancer combineer ik strategisch inzicht met praktische uitvoering. Ik help bedrijven niet alleen om hun online zichtbaarheid te vergroten, maar ook om hun marketing efficiënter en doelgerichter in te zetten, met een duidelijke focus op resultaat.

Talenkennis

Nederlands - 100%

Engels - 100%

Skills

(Digital) Marketing(Marketing) Communicatie10 jaar marketing ervaringcontent creatiecontent fotografiesocial media managementGoogle advertisingmeta advertisingcopywriting website en social mediablogposts en social media postsContentcreatie voor verschillende platformen (websites, nieuwsbrieven, sociale media)

Contacteer deze freelancer

Vrij bericht
 
man