Debiteurenbeheer (Lange Termijn) - Deinze

Categorie : boekhouden

Wij zijn op zoek naar een freelance medewerker die het debiteurenbeheer wil aanpakken.  We ambiëren in deze rol iemand die voldoening haalt om het debiteurenbeheer binnen een bedrijf aan te pakken. Er is een achterstand die initieel moet worden weggewerkt waardoor we een tijdelijke invulling van 2 dagen per week wensen in te zetten bij opstart.

Hierna kan er in onderling overleg afgebouwd worden naar een aantal uur per week die voldoende is voor de wekelijkse opvolging van de debiteuren. Dit is een opdracht lange termijn.

Opdracht:

  • Achterstand wegwerken van  oudere facturen en opstellen volledig overzicht openstaande saldi, openstaande bedragen gaan innen.
  • Opvolging via e-mail (factuur meesturen) en telefonisch, met registratie van elk contact.
  • Periodieke monitoring van nieuwe openstaande posten en opvolgen tot betaling.
  • Geregelde afstemming met zaakvoerder welke klanten mogen aangemaand worden alsook bij onduidelijkheden.

Belangrijk:

  • Prioriteiten opstart: wegwerken achterstand en openstaande bedragen innen, implementeren standaard rappelsysteem.
  • Terugkerend lange termijn: doorlopende opvolging nieuwe posten.
  • Voorkeursdagen opstart: dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag.
  • Uitstekende mondelinge en schriftelijke beheersing van Nederlands en Frans.
  • Aantoonbare ervaring in debiteurenbeheer binnen KMO.
  • Ervaring met Microsoft Business Central of vergelijkbaar ERP pakket. 
  • Telefonische assertiviteit én klantvriendelijkheid.
  • Beschikbaarheid circa 2 dagen per week, met flexibiliteit tot afbouw.
  • Zelfstandig, proactief en assertief doch klantvriendelijk zijn.

Info

Datum opdracht : 21-08-2026
Regio : Oost-Vlaanderen
Plaats : Deinze
Duur project : > 4 weken
Locatie : 100% werken bij klant
Status : Open

Profiel :

Contact

Voor meer info over deze job