Projectcoördinator

Categorie : projectleider

Functieomschrijving

De status van het X , vraagt een deeltijdse projectcoördinator die samen met de CRF Project Engineer zorgt voor een integratie van de CRF waste systemen. De project coördinator neemt de taak op om de integratie van de mechanische installatie te verzekeren samen met de CRF automation engineer (extern). Je komt in een klein team terecht van de CRF. Er wordt van je verwacht dat hij een team speler is en technisch verantwoordelijk zal zijn voor de uitwerking van de waste installatie.

  • deeltijds 4 dagen/week

  • mogelijkheid tot vaste tewerkstelling of freelance

  • Mogelijkheid tot thuiswerk: max 2 dagen per week

Takenpakket

  • Zal adviseren bij de uitwerking van technische specificaties voor de mechanische installaties (indien nodig samen met de SCK DEO afdeling) en zal adviseren welke componenten (mechanical, piping, …) best gebruikt kunnen worden

  • Opstellen, opvolgen en rapporteren van gedetailleerde projectplanningen en voortgang in samenwerking met de verschillende interne en externe partijen.

  • Opmaken, bewaken, presenteren en rapporteren van projectbudgetten.

  • Monitoren van milestones, uitvoeren van risicoanalyses, en tijdig escaleren van risico’s of vertragingen naar de relevante belanghebbenden.

  • Bijhouden van technische, as-built en administratieve documentatie.

  • Deelnemen aan FAT, SAT en testen van de installaties

Opleiding, ervaring en kwalificaties

  • Noodzakelijke/minimale vereisten

    • Industrieel ingenieur Elektromechanica

    • Minimaal 5 jaar ervaring in projectmanagement binnen een multidisciplinaire (wetenschappelijke) omgeving.

    • Sterke coördinatievaardigheden met bewezen ervaring in samenwerking met diverse teams.

    • Vaardigheid in het opstellen en beheren van projectplanningen en het aanpakken van afwijkingen.

    • Ervaring met projectmanagementtools (zoals MS Project of vergelijkbaar).

    • Uitstekende schriftelijke en mondelinge communicatieve vaardigheden.

  • Pluspunten

    • Ervaring in een nucleaire omgeving

    • Certificering in projectmanagement (zoals Prince2) is een pluspunt.

    • Ervaring met piping & pumping projecten

  • Uitsluitingscriteria

    • Alhoewel er geen direct contact zal zijn met nucleair materiaal mag werken in een nucleaire omgeving niet afschrikken

Info

Datum opdracht : 24-02-2026
Regio : Antwerpen
Plaats : Meerhout
Duur project : > 4 weken
Locatie : Deels bij klant - deels op kantoor freelancer
Status : Open

Profiel :

Contact

Voor meer info over deze job